צילום אדריכלות

שי וליץ מתמחה בצילום אדריכלות פנים וחוץ, בתי פרטיים, בנייני מגורים, מלונות ופרוייקטים מסחריים.

בנייה ותכנון אדריכלי לוקח שנים משלב התכנון והביצוע, חשוב לתעד את הפרויקט באותה רמה של התכנון והביצוע.

שי מצלם עבור אדריכלים, חברות אדריכלות, ייזמי נדל״ן וחברות בנייה בארץ ובחו״ל למעלה מעשור שנים.

אחד הייתרונות שלנו זה הניסיון הבינלאומי בתחום דירות ובתי היוקרה, מלונות וחללים מסחריים, והיכולת שלנו לתת מענה מהיר ומדוייק לכל סדר גודל של פרויקט.

בעולם יש הפרדה ברורה בין צלם הנדל״ן ולבין צלם האדריכלות, ההבדל העיקרי הוא בפרטים ויוכלת הצילום, שימוש בתאורה והעריכה והיכולת לתת תוצאות שלא ניתנות לקבל ע״י צילום נדל״ן בסיסי.

עם הנגשת תחום ההדמיות האדריכליות המון אדריכלים מציגים הדמיות מדהימות כחלק מתיק העבודות שלהם, אך כפי שמרבית האנשים והלקוחות יודעים, הדמיות זה רק שלב ההשראה והדימיון, צילום מקצועי זה הכלי היחידי שיכול להראות את המציאות, ההצלחה וההגשמה של הפרויקט לאחר ביצוע, הרי אנשים רוכשים תוצאות ומציאות ולא רק רעיון וחזון.

מהניסיון שלנו עם אדריכלים בינלאומיים כל פרוייקט מצריך צילום מקצועי, קטן כגדול, כחלק מהתמדית של האדריכל.

כיום כמות התוכן שקיימת ברשתות החברתיות, המדייה ותחום הפרסום בשילוב כמות חסרת תקדמים של תחרות בענף, השער הראשון מול לקוח פוטנציאל זה הבידול בייצוג. צילום אדריכלות פנים וצילום אדריכלות חוץ כחלק מתיק העבודות שלכם, מצביע על התדמית והיוכלת ליישם פרויקטים בשטח הוא כלי הכרחי וחשוב.

הניסיון שלנו בתחום בתי היוקרה ובתים פרטיים, פיתוח נדל״ן בארץ ובחו״ל בשילוב צילום עבור מלונות מאפשר לנו להביא לכם ניסיון בינלאומי של שנים רבות.

תהליך העבודה שלנו שונה מהמקובל בארץ, אנחנו דוגלים באיכות מול כמות, מספר תמונות בודדות שנותנות תוצאות ויוצרות את תחושבת הבטן שכולנו מרגישים שאנחנו רואים פרסומת – ״אני גם רוצה״, לעומת ריבוי תמונות אשר מבלבלות את הלקוח ולא שובות את ליבו.

נשמח לעזור לכם לתעד ולפרסם את הפרויקטים שלכם.

צור קשר