צילום מלונות ותיירות

כחלק מתחום צילום האדריכלות ועיצוב הפנים, שי מתמחה בצילום מלונות ותיירות בארץ ובחו״ל, תחום התיירות בעולם פורח ובשנה נוספים עשרות מלונות ברחבי העולם, כאשר כל 1% מתורגם למיליוני שקלים בשנה, צילום מקצועי הוא כלי הכרחי בשלב השיווק, הפרסום והמוניטין של המלון.

לשי ניסיון בתחום ההפקה, התוכן וצילום מלונות החל ממוטלים למלונות 5 כוכבים, צלם מלונות שמתמחה בצילום מסחרי יצלם את החדרים והסוויטות, השטחים המשותפים כגון קבלה, שטח הבריכה, הקזינו והספא, לרבות המסעדות והברים ושאר אטרקציות שהמלון מציע.

לשי יש את הזכות לשרת רשתות ומלונות בוטיק כגון, רשת מלונות אמ. גי. אמ, רנסנס, הילטון ורבים אחרים.

מלונאים רבים עוסקים בשאלה כמה להשקיע בצילום והאם צריך לצלם בצורה מקצועית כל דבר, הניסיון מלמד שמלונות יוקרה מפיקים תמונות מרהיבות גם כאשר תפוסת המלון עומדת על 93% כחלק מההבנה של כל אחוז משנה והתחרות בכל הקטגוריות גבוהה, אנחנו עוזרים ביעוץ, צילום, הפקה ותוכן שיווקי שיעזור ללקוחות שלכם לבחור בכם כיעד המועדף לטיול.

סטנדרט הצילום בתחום התיירות, מוכתב בעיקרו מארה״ב, הוא בין הגבוהים בעולם, והינו מכתיב סטנדרט אשר הלקוחות הבינלאומיים מצפים לו כאשר הם בוחרים את המלון שלהם בין עם לעבודה או פנאי.

מלבד לעבודה מול מלונות ורשתות מלונות בעולם, אנחנו עובדים גם עם אדריכלים ומעצבי פנים בתחום התיירות והאירוח, וגם עוזרים להם לקבל הכרה בינלאומית.

צור קשר