צילום עיצוב פנים

לפריים סטודיו מעל עשור שנים של  ניסיון בצילום עיצוב פנים למעצבי פנים בארץ ובחו״ל, אשר מאופיין בצילום ברמה של מגזין ופרסומת. מדוייק, יוקרתי ומקצועי בדיוק מה שהלקוחות מצפים לראות ממעצב פנים.

עם התפתחות תחום עיצוב הפנים, ריבוי מעצבי הפנים בארץ ובעולם וכמות התוכן שעוברת במדיה והרשתות החברתיות, מעצב פנים שרוצה למתג את עצמו וליצור תמידת של ניסיון ויכולות מוכחות חייב להתאים את עצמו לשוק הויזואלים המוכתב עוד מחו״ל.

מרבית מעצבי הפנים מחכים לפרוייקט ״דגל״ אשר הוא ייצג את התדמית שלהם, מניסיון רב שנים, מעצבי הפנים משאירים המון עבודה ופרויקטים על השולחן.

עובדתית מעצבי פנים שמעצבים בתים של עשרות ומאות מיליוני שקלים גם מעצבים בתים של מיליוני שקלים בודדים, כחלק מהשירותים שלהם, מה שמאפשר להם להראות טווח רחב של גוף עבודות שפונה למרבית הקהלים בארץ ובעולם, בסגנונות שונים, צילום של כל הפרויקטים העיקריים מאפשר חשיפה תמידית לשוק הלקוחות ומראה את היכולת והנגישות לטפל במגוון רחב של פרויקטים.

שי מצלם כבר שנים רבות למעצבים מובילים בארץ ובעולם, לרבות עיצוב מסחרי ותיירותי של מלונות, מסעדות, חנויות ומקומות תרבות.

הניסיון שלנו מלמד שמספר קטן של תמונות ברמה של מגזין ופרסום בינלאומי מאפשרים מיקוד של הלקוח והפעלת תחושת הבטן של ״גם אני רוצה״ לעומת מספר רב של תמונות אשר מאפשרות ללקוח להתלבטת.

במרוצת השנים שי עזר למעצבי פנים להתפרסם בארץ ובעולם, לזכות בפרסים וקמפיינים נחשקים.

צלם עיצוב פנים זה הכלי החשוב ביותר של מעצב פנים, אשר הוא מכתיב את התמדית והיכולות, בחירת החומרים והגימורים של מעצב הפנים.

בתי יוקרה וגימורים יקרים לא באים לביוטי בתמונות בסיסיות ובעצם מבטלות את היחודיות של המעצב בבחירת צבעים, גימורים ועיצוב כולל, היכולת שלנו להביא לצורך ביטוי את עבודתם היחודית והקשה של מעצבי הפנים היא שהביאה אותנו לזירה הבינלאומית.

צור קשר